SRU8043-680Y Bourns
  • Part Number: SRU8043-680Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 68UH 1.2A 192 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,623
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU8043-680Y Bourns
    SRU8043-680Y Bourns
    SRU8043-680Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8043-680Y is described as FIXED IND 68UH 1.2A 192 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"