SRU8043-470Y Bourns
  • Part Number: SRU8043-470Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47UH 1.5A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,529
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU8043-470Y Bourns
    SRU8043-470Y Bourns
    SRU8043-470Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8043-470Y is described as FIXED IND 47UH 1.5A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.