SRU8043-2R2Y Bourns
  • Part Number: SRU8043-2R2Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5.4A 11.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,681
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU8043-2R2Y Bourns
    SRU8043-2R2Y Bourns
    SRU8043-2R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8043-2R2Y is described as FIXED IND 2.2UH 5.4A 11.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.