SRU8028A-3R3Y Bourns
  • Part Number: SRU8028A-3R3Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.6A 23 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU8028A-3R3Y Bourns
    SRU8028A-3R3Y Bourns
    SRU8028A-3R3Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8028A-3R3Y is described as FIXED IND 3.3UH 3.6A 23 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.