SRU8028A-150Y Bourns
  • Part Number: SRU8028A-150Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 2A 85 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU8028A-150Y Bourns
    SRU8028A-150Y Bourns
    SRU8028A-150Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8028A-150Y is described as FIXED IND 15UH 2A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH