SRU8028A-100Y Bourns
  • Part Number: SRU8028A-100Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 2.6A 57 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU8028A-100Y Bourns
    SRU8028A-100Y Bourns
    SRU8028A-100Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8028A-100Y is described as FIXED IND 10UH 2.6A 57 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM