SRU8028-6R8Y Bourns
  • Part Number: SRU8028-6R8Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.8A 34 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,614
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU8028-6R8Y Bourns
    SRU8028-6R8Y Bourns
    SRU8028-6R8Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8028-6R8Y is described as FIXED IND 6.8UH 2.8A 34 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V