SRU8028-470Y Bourns
  • Part Number: SRU8028-470Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47UH 1.2A 177 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,704
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU8028-470Y Bourns
    SRU8028-470Y Bourns
    SRU8028-470Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8028-470Y is described as FIXED IND 47UH 1.2A 177 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM