SRU8028-220Y Bourns
  • Part Number: SRU8028-220Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 1.6A 106 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,232
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU8028-220Y Bourns
    SRU8028-220Y Bourns
    SRU8028-220Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU8028-220Y is described as FIXED IND 22UH 1.6A 106 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM