SRU6025A-470Y Bourns
  • Part Number: SRU6025A-470Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47UH 1A 250 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU6025A-470Y Bourns
    SRU6025A-470Y Bourns
    SRU6025A-470Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025A-470Y is described as FIXED IND 47UH 1A 250 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR