SRU6025A-151Y Bourns
  • Part Number: SRU6025A-151Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 150UH 540MA 770 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU6025A-151Y Bourns
    SRU6025A-151Y Bourns
    SRU6025A-151Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025A-151Y is described as FIXED IND 150UH 540MA 770 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X