SRU6025A-150Y Bourns
  • Part Number: SRU6025A-150Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 1.8A 86 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU6025A-150Y Bourns
    SRU6025A-150Y Bourns
    SRU6025A-150Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025A-150Y is described as FIXED IND 15UH 1.8A 86 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V