SRU6025A-101Y Bourns
  • Part Number: SRU6025A-101Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 100UH 700MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU6025A-101Y Bourns
    SRU6025A-101Y Bourns
    SRU6025A-101Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025A-101Y is described as FIXED IND 100UH 700MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.