SRU6025A-100Y Bourns
  • Part Number: SRU6025A-100Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 2A 57 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU6025A-100Y Bourns
    SRU6025A-100Y Bourns
    SRU6025A-100Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025A-100Y is described as FIXED IND 10UH 2A 57 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE