SRU6025-470Y Bourns
  • Part Number: SRU6025-470Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47UH 1A 250 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,988
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU6025-470Y Bourns
    SRU6025-470Y Bourns
    SRU6025-470Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025-470Y is described as FIXED IND 47UH 1A 250 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.