SRU6025-2R2Y Bourns
  • Part Number: SRU6025-2R2Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.4A 24 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,107
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU6025-2R2Y Bourns
    SRU6025-2R2Y Bourns
    SRU6025-2R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025-2R2Y is described as FIXED IND 2.2UH 3.4A 24 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.