SRU6025-221Y Bourns
  • Part Number: SRU6025-221Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 220UH 420MA 1.25 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,746
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU6025-221Y Bourns
    SRU6025-221Y Bourns
    SRU6025-221Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025-221Y is described as FIXED IND 220UH 420MA 1.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.