SRU6025-150Y Bourns
  • Part Number: SRU6025-150Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 1.8A 86 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 890
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU6025-150Y Bourns
    SRU6025-150Y Bourns
    SRU6025-150Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6025-150Y is described as FIXED IND 15UH 1.8A 86 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.