SRU6013-330Y Bourns
  • Part Number: SRU6013-330Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33UH 780MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,294
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU6013-330Y Bourns
    SRU6013-330Y Bourns
    SRU6013-330Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6013-330Y is described as FIXED IND 33UH 780MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.