SRU6011-220Y Bourns
  • Part Number: SRU6011-220Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 800MA 390 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRU6011-220Y Bourns
    SRU6011-220Y Bourns
    SRU6011-220Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU6011-220Y is described as FIXED IND 22UH 800MA 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM