SRU5028A-2R2Y Bourns
  • Part Number: SRU5028A-2R2Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.2A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU5028A-2R2Y Bourns
    SRU5028A-2R2Y Bourns
    SRU5028A-2R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU5028A-2R2Y is described as FIXED IND 2.2UH 3.2A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG