SRU5028A-220Y Bourns
  • Part Number: SRU5028A-220Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 950MA 210 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU5028A-220Y Bourns
    SRU5028A-220Y Bourns
    SRU5028A-220Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU5028A-220Y is described as FIXED IND 22UH 950MA 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM