SRU5028A-150Y Bourns
  • Part Number: SRU5028A-150Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 1.1A 140 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SRU5028A-150Y Bourns
    SRU5028A-150Y Bourns
    SRU5028A-150Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. SRU5028A-150Y is described as FIXED IND 15UH 1.1A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V