SRF4532-510Y Bourns
  • Part Number: SRF4532-510Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 51UH 200MA 2LN 2 KOHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 6,623
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF4532-510Y Bourns
    SRF4532-510Y Bourns
    SRF4532-510Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF4532-510Y is described as CMC 51UH 200MA 2LN 2 KOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK