SRF4532-110Y Bourns
  • Part Number: SRF4532-110Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 11UH 300MA 2LN 700 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 11,869
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF4532-110Y Bourns
    SRF4532-110Y Bourns
    SRF4532-110Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF4532-110Y is described as CMC 11UH 300MA 2LN 700 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP