SRF4532-101Y Bourns
  • Part Number: SRF4532-101Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 100UH 200MA 2LN 5 KOHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 747
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF4532-101Y Bourns
    SRF4532-101Y Bourns
    SRF4532-101Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF4532-101Y is described as CMC 100UH 200MA 2LN 5 KOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE