SRF2012-901Y Bourns
  • Available: 2,748
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF2012-901Y Bourns
    SRF2012-901Y Bourns
    SRF2012-901Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF2012-901Y is described as CMC 80MA 2LN 900 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE