SRF1306-350Y Bourns
  • Part Number: SRF1306-350Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 35UH 2.7A 2LN 400 OHM CHAS
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 1,201
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1306-350Y Bourns
    SRF1306-350Y Bourns
    SRF1306-350Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF1306-350Y is described as CMC 35UH 2.7A 2LN 400 OHM CHAS. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.