SRF1280A-8R2Y Bourns
  • More about SRF1280A-8R2Y Bourns
    SRF1280A-8R2Y Bourns
    SRF1280A-8R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280A-8R2Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE