SRF1280A-4R7Y Bourns
  • More about SRF1280A-4R7Y Bourns
    SRF1280A-4R7Y Bourns
    SRF1280A-4R7Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280A-4R7Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"