SRF1280A-3R3Y Bourns
  • More about SRF1280A-3R3Y Bourns
    SRF1280A-3R3Y Bourns
    SRF1280A-3R3Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280A-3R3Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 3.3UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F