SRF1280A-2R2Y Bourns
  • More about SRF1280A-2R2Y Bourns
    SRF1280A-2R2Y Bourns
    SRF1280A-2R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280A-2R2Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    TELECOIL
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    TELECOIL
    View
    Mallory Sonalert
    BOOT VINYL TERMINAL INSULATING
    MIC CASE FOR TC-32348-000 PLSTC
    ACOUSTIC DAMPER
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS