SRF1280A-1R0Y Bourns
  • More about SRF1280A-1R0Y Bourns
    SRF1280A-1R0Y Bourns
    SRF1280A-1R0Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280A-1R0Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A