SRF1280-820M Bourns
  • Available: 2,069
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1280-820M Bourns
    SRF1280-820M Bourns
    SRF1280-820M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280-820M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V