SRF1280-681M Bourns
  • Available: 1,772
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1280-681M Bourns
    SRF1280-681M Bourns
    SRF1280-681M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280-681M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 680UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE