SRF1280-2R2Y Bourns
  • Available: 3,418
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1280-2R2Y Bourns
    SRF1280-2R2Y Bourns
    SRF1280-2R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280-2R2Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM