SRF1280-1R0Y Bourns
  • Available: 833
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1280-1R0Y Bourns
    SRF1280-1R0Y Bourns
    SRF1280-1R0Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280-1R0Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE