SRF1280-102M Bourns
  • Available: 2,576
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1280-102M Bourns
    SRF1280-102M Bourns
    SRF1280-102M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280-102M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM