SRF1280-100M Bourns
  • Available: 7,392
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1280-100M Bourns
    SRF1280-100M Bourns
    SRF1280-100M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1280-100M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"