SRF1260A-8R2Y Bourns
  • More about SRF1260A-8R2Y Bourns
    SRF1260A-8R2Y Bourns
    SRF1260A-8R2Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260A-8R2Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"