SRF1260A-681M Bourns
  • More about SRF1260A-681M Bourns
    SRF1260A-681M Bourns
    SRF1260A-681M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260A-681M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 680UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Arrays, Signal Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Arrays, Signal Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED