SRF1260A-1R5Y Bourns
  • More about SRF1260A-1R5Y Bourns
    SRF1260A-1R5Y Bourns
    SRF1260A-1R5Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260A-1R5Y is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE