SRF1260-680M Bourns
  • Available: 4,064
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1260-680M Bourns
    SRF1260-680M Bourns
    SRF1260-680M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260-680M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED