SRF1260-221M Bourns
  • Available: 1,546
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1260-221M Bourns
    SRF1260-221M Bourns
    SRF1260-221M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260-221M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 220UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"