SRF1260-220M Bourns
  • Available: 90
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SRF1260-220M Bourns
    SRF1260-220M Bourns
    SRF1260-220M is manufactured by Bourns and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SRF1260-220M is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE