SRF1006-502Y Bourns
  • Part Number: SRF1006-502Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 5MH 250MA 2LN 5 KOHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about SRF1006-502Y Bourns
    SRF1006-502Y Bourns
    SRF1006-502Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF1006-502Y is described as CMC 5MH 250MA 2LN 5 KOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM