SRF1006-121Y Bourns
  • Part Number: SRF1006-121Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 120UH 1.4A 2LN 200 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about SRF1006-121Y Bourns
    SRF1006-121Y Bourns
    SRF1006-121Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF1006-121Y is described as CMC 120UH 1.4A 2LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS