SRF0905A-501Y Bourns
  • Part Number: SRF0905A-501Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 500UH 1A 2LN SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about SRF0905A-501Y Bourns
    SRF0905A-501Y Bourns
    SRF0905A-501Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF0905A-501Y is described as CMC 500UH 1A 2LN SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH