SRF0905A-471Y Bourns
  • Part Number: SRF0905A-471Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 470UH 1.1A 2LN SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about SRF0905A-471Y Bourns
    SRF0905A-471Y Bourns
    SRF0905A-471Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF0905A-471Y is described as CMC 470UH 1.1A 2LN SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA