SRF0905A-102Y Bourns
  • Part Number: SRF0905A-102Y
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: CMC 1MH 800MA 2LN SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about SRF0905A-102Y Bourns
    SRF0905A-102Y Bourns
    SRF0905A-102Y is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. SRF0905A-102Y is described as CMC 1MH 800MA 2LN SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM